• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul İlaçlama

İstanbul Haşere Kontrol Hizmetleri

İstanbul’da Haşere Kontrol ve Mücadele uygulamalarının yoğun olmasının entemel nedeni burada ki nüfustur. İstanbul da Haşere Kontrol Hizmetleri
İstanbul 31 Aralık 2016 resmi rakamlarına göre 14 milyon 377 bin  insanın yaşadığı Türkiye’nin en kalabalık ve en gelişmiş şehridir. Bu durum sanayileşmeyi ve gıda sektöründe büyük tüketimi beraberinde getirmektedir. Fazla nüfusun ortaya çıkardığı barınma ihtiyacı ile birlikte İstanbul’un ilçelerinde boş arazi bulmak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Yıllardır bataklık, orman arazisi veya boş bırakılmış alanlarda barınmış olan haşereler yıkılan yuvaları yerine yapılan evleri ve iş yerlerini istila etmişlerdir. Bir diğer önemli sebep ise gıdanın bol olması ve haşerelerin beslenmek için bunlara gelmesidir. Kısacası İnsan populasyonunun yoğun olduğu her yerde doğru orantılı bir şekilde haşere populasyonu da yoğunluk göstermektedir. Bu durum beraberinde İstanbul’da Haşere İlaçlama Hizmeti almayı bir zorunluluk haline getirmiştir.

İstanbul da Haşere Kontrol Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’un Her Bölgesinde Haşere Kontrol Hizmeti veren firmamız şu zamana kadar en çok Haşere İlaçlama Hizmeti verdiği ilçeler yoğunluk sırasıyla aşağıdaki gibidir:

Kadıköy Haşere Kontrol Hizmetimiz: Firmamızın Anadolu Yakası merkezli olması nedeniyle İstanbul’da en yoğun Haşere İlaçlama Hizmeti verdiğimiz yer Kadıköy’dür.

Beykoz Haşere Kontrol Hizmetleri: Merkez şubemizin bulunduğu Beykoz da yoğun olarak villa, site ve bahçelerde hamam böceği, fare ve pire ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Ataşehir Haşere Kontrol Hizmetleri: Yoğun olarak Residence ilaçlaması yaptığımız yerlerin başında gelir. Başlıca ilaçlama yaptığımız haşere türleri; hamam böceği, pire, örümcek ve sivrisineklerdir.

Beşiktaş Haşere Kontrol Hizmetleri: İstanbul Avrupa Yakasında Ofis ilaçlamasını en Yoğun yaptığımız yerlerin başında gelir. genellikle Amerikan Hamam Böcekleri, salyangoz, akrep ve tatarcık sineği ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Üsküdar Haşere Kontrol Hizmetleri: Üsküdar İlçesinde özellikle, Altunizade Mahallesinde diğer bütün ilçelerden yaptığımızdan daha fazla bir şekilde Tatarcık İlaçlaması yapılmıştır.

Bakırköy Haşere Kontrol Hizmetleri: Ev İlaçlama konusunda en çok hizmet verdiğimiz ilçedir. En çok İlaçlama yaptığımız Haşereler ise; hamam böcekleri, çıyanlar, fareler, pireler ve akreplerdir.

Şişli Haşere Kontrol Hizmetleri: Hastane ilaçlama hizmetini en yoğun alan ilçemizdir. Hamam böcekleri, fareler ve pireler Şişli de yoğun olarak ilaçlama yaptığımız haşerelerdir.

Tuzla Haşere Kontrol Hizmetleri: İstanbul’un en uzak ilçelerinden olan Tuzla firmamızın Anadolu Yakasında yer almasından dolayı yoğun olarak fabrika ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçelerin başında gelir. En yoğun mücadele ettiğimiz haşere türleri ise; fareler ve hamam böcekleridir.

Haşere Kontrol Hizmeti Verdiğimiz Diğer İlçeler: Çekmeköy, Maltepe, Kartal, Beyoğlu, Kağıthane, Bahçelievler, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçeleri gelmektedir.

Haşere Kontrol Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Haşere İlaçlama Firması Seçerken en çok dikkat edilmesi gereken husus firmanın Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatı olup olmadığıdır. Dünya Sağlık Örgütü Standartlarında hizmet vermek için Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilen bu belge mutlaka olmalıdır. Aksi halde çalıştığınız firma yasal değil korsan bir firmadır. Batı Haşere Kontrol Firması olarak İstanbul da 7/24 hizmet vermekteyiz. Bize ulaşmak için 0850 885 1309 numaramızı arayabilir ve sizin için en uygun gün ve saate servis alabilirsiniz. İlaçlama Hizmetlerimizin tamamı kokusuzdur böylece evinizden çıkmadan kesin bir şekilde haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Macropest Haşere Kontrol Hizmetleri

Bulunduğu Kategori İstanbul'da İlaçlama ile İlgili Herşey İçerik Haşere İlaçlama, Haşere Kontrol, İlaçlama Hizmetleri, İstanbul Haşere Kontrol, Kontrol Hizmetleri .
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam86
Toplam Ziyaret34313
AlışSatış
Dolar3.79673.8119
Euro4.66334.6820
Anlık
Yarın
13° 12° 3°
Sinek Öldürücü