• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz

RESTUARANT Dezenfeksiyon

RESTUARANTTA ORTAM DEZENFEKSİYONU;

Restuaranta giren herkes kendi mikroplarını getirir ve bıraktığı, mikroplar mekanın her bölümüne, iklimleme cihazlarının da yardımıyla yayılır. Restuarant ortamı da bakterilerin üremesi için çok uygundur. Bunlar temas ve solunum yoluyla müşterilere ve personele bulaşır. Onlarda, grip, tifo gibi yüzlerce hastalığa sebebiyet verir.

Restaurantı elektrik süpürgesi ile süpürmek, masaları, sandalyeleri silmek, sadece zemin üzerindeki artıkları temizler. Hijyen sağlamaz. Mikrop, mantar ve virüsler üremeye devam ederler. Dokunulan her şey mikrop, mantar virüsle kaplıdır.

Mevcut temizleme yöntemleri ile yapılan temizlemeler, bakterilerin suya, antibiyotiğe ve birçok temizlik malzemesine dayanacak yapıda olmaları, etil alkol gibi temizlik malzemelerinin de uçarak yok olmaları nedeniyle çok kısa süreli hijyen sağlayabilmektedir.

Kısa süreli hijyen sağlayabilen çoğu zararlı, kansorejen etkisi olan bu kimyasalların birçoğu, amonyak ve klor içerir ve birlikte kullanıldıklarında ölümcül amonyum klorür gazını oluştururlar. Amonyak, akciğerler için tehlike oluştururken, klorla karıştırıldığında da kansere yol açan bileşikleri oluşturabilmektedir. Bu kimyasallar ellere bulaşarak yiyeceklerle beraber veya buharlaşarak solunum yoluyla vücudumuza girerler.

(Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü 27.5.2009 /15759 sayılı yasaklanacak aktif madde listelerinde çok sayıda tanıdık madde görebilirsiniz.)

Macropest® MUCİZESİ;

Mutasyona uğramış veya uğramamış, bilinen 650 patojeni çok kısa bir sürede öldürdüğü raporlanan nano gümüş, bu nedenle doğal antibiyotik olarak nitelendirilmektedir

BTM NanoClearAG ile yapılan testlerde gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakterileri yok ettiği, etkinliğinin artarak sürdüğü, raporlanmıştır.

Sisleme ile uygulandığı tüm yüzeylere yapışan milyarlarca nano gümüş iyonları, çok defa yıkanıp yerlerinden sökülene kadar bakteri, virüs ve mikropları yok eder, üremelerini durdurur. Çevre şartlarına ve silinme sayısına göre uzun süre etkisini korur.

BTM NanoClearAG, çok güçlü antibakteriyel etkisi ile bakterileri öldürerek virüslerin bulaşmasına engel olur.

BTM NanoClearAG, özel formülü sayesinde, adeta bir mikro organizma mıknatısı etkisi yaratarak, civardaki ve havada asılı kalan mikroorganizmaları, küf sporlarını da kendine çekip yok eder. Bu, diğer hijyen ürünlerinde rastlanmayan benzersiz bir özelliktir.

Kullanıldığı alanlarda; ayak, ter, küf, rutubet gibi organik kökenli kokularla birlikte, aralarında sigara kokusu da dahil bazı kimyasal kokuları da yok ettiği tespit edilmiştir.

BTM NanoClearAG, alkol, amonyak, antibiyotik ve triklozan veya başka bir kimyasal içermez. İnsan sağlığına, hayvanlara ve bitkilere zarar vermediği, alerji yaratmadığı belgelenmiştir.

BTM NanoClearAG yerel yönetmelikler ve 67/548/EEC uyarınca tehlikeli olarak sınıflandırılmamıştır.

NEDEN BTM NanoClearAG;

BTM NanoClearAG sürekli hijyenik sağlamak zorunda olan restuarantlarda, en sağlıklı, uzun ömürlü ve çok etkili, antibakteriyel alan sağlamanıza yardımcı olur.

Duvarlar, tavan, kapılar, masalar, sandelyeler, musluk başları, kapı kolları, perdeler ve bütün eşyalarlar antibakteriyel özellik kazanır.

Havada taşınan mikroorganizmaların önlenmesinde rekabetsizdir.

Kısa ömürlü, çoğu insan sağlığına zararlı kimyasallarla, sık sık dezenfektasyon yapma zorunda kalmazsınız. Restuarantta organik nedenli, yemek, ter, ayak, vücut kokuları oluşmaz. Havada asılı kalan koku monokülleri de hava akımıyla ve BTMNanoClearAG nin mıknatıs özelliği ile duvarlara yapışarak yok olur.

Nano gümüş yaklaşık olarak bakterilerden 100, virüslerden 10 kat daha küçüktür. Bu nedenle klima filitrelerden hava geçecek, ancak, bakteri ve virüsler geçemeyecektir. Havada bakteri sirkülasyonu olmayacak, istenmeyen organik kokular da kaybolacaktır. Klimalar havadaki kötü kokuları, bakteri ve virüs ve küf sporlarını emerek yok eder. Kaliteli ve bakteri, virüslerle kirlenmemiş hava üfler.

Ortamdan bulaşan bakteriler gıdalarda çürüme ve bozulma yaparlar. Dezenfekte edilmiş bir alanda gıdalar daha uzun süre dayanırlar.

.BTM NanoClearAG çok uzun ömürlü ve ekonomiktir. Uygulanması da çok kolaydır. Ayrıca, antibakteriyel perde, halı vs. almak zorunda kalmazsınız.

Restuarant hijyeninde devrim niteliğinde olan , işletme giderlerinizde büyük tasarruf sağlayan nano teknoloji ürünü BTM NanoClearAG’yi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Restuarantlarda yapılacak hijyen uygulamaları, müşterilerin sağlığının korunmasında ve işletmenin iyi imajının sürdürülebilirliğinde çok önemlidir. Restuarantın kapısına ‘HİJYEN ‘ levhası asarak müşterilerinize ve personelinize verdiğiniz önemi vurgulayabilirsiniz.

UYGULAMA;

Mutfak bölümü dışında kalan restuarant alanında, 3 ayda bir, perdeler dışında, yıkanabilir bütün örtüler çıkartıldıktan sonra, ULV aleti ile 5 bar kuvvetinde yapılan spreyleme ile mikroorganizmanın barınabileceği dezenfekte edilememiş hiçbir yer kalmaz. Kısa bir süre nano gümüş iyonlarının yapışması beklendikten sonra ortam havalandırılarak hizmete açılır.

Deterjanla temizlenen yerler ve ihtiyaç duyulan alanlar 300 ml şışelerle spreylenir.

Mutfak bölümünde, yıkanan tabaklar, kaşıklar, tavalar vs direk olarak gıda maddelerinin değmediği aletler hariç, tavanlar, duvarlar, buzdolapları, dolaplar ve bütün eşyalar spreylenir.

Klima santraları, klima kanalları, menfezlere, hava üfleyen bütün kanallara uygulama yapılmalıdır. 3 ayda bir filitreler çıkartılmalı, yıkanmalı kurutulduktan sonra spreylenmelidir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret46617
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528
Anlık
Yarın
13° 19° 9°
Sinek Öldürücü