• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz

Belediye Dezenfesiyon


Antibakteriyel & kokusuz çöp konteynerleri ve kamyonları

Çöp konteynerleri ve çöp kamyonları, çevreye yaymış oldukları, mikrop ve bakteri ve kokuyu önlemek amacıyla Btm NanoClearAG ile spreyleme yapılarak dezenfekte edilirler. Spreyleme şeklinde yapılacak uygulama, yıkanana kadar konteyner ve çöp kamyonu içinde biriken bakterileri, virüsleri, mantarları ve oluşan kokuları temas ile veya kendisine çekerek yok eder. Yeni bakteri virüs, mantar üremesini engeller.

Konteynerin ve çöp kanyonunun dışına yapacağınız uygulama etraftaki ve havada uçusan patajonleri ve istenmeyen kokuları da yok ederek çevre temizliği yapar.

Bu başka hiçbir üründe bulunmayan emsalsiz bir özelliktir.

Bu konuda üretilen diğer ürünler, uygulama yapıldıktan sonra etkisini kaybeden çoğu etil alkol bazlı kimyasallardır. Kuruduktan sonra virüs, bakteri ve koku üremeye devam eder.

Btm NanoClearAG 80 ppm yoğunluğundadır. Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi tarafından yapılan tahlillerde 10 kat seyreltilmesine rağmen, zarflı ve zarfsız patojenleri yok ettiği saptanmıştır.

Btm NanoClearAG, gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakterileri yok etmesi, güçlü ve geniş spektrumlu olması, etkinliğinin hemen başlayarak artarak ve olabildiğince uzun sürmesi nedeniyle yüksek düzeyde dezenfektan sınıfına girer.

Labaratuar araştırmalarında Btm NanoClearAG nin etkinliğinin 3 ay sonra % 76, 6 ay sonunda ise % 19 olduğu raporlanmıştır.

Amerikan Besin ve İlaç Dairesi FDA, kolloidal nano gümüşü 2,5 - 5 ppm gibi az bir yoğunlukta bile, diğer antibiyotiklere direnç gösteren bütün patojenleri kısa bir sürede öldürdüğü için, ilaç olarak kabul etmiştir. Çöp konteynerleri ve çöp kamyonları için Btm NanoClearAG ye 10 kat saf su katılarak 8-10 ppm yoğunluğuna indirilmeli, her yıkamada uygulama tekrarlanmalıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret46617
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528
Anlık
Yarın
13° 19° 9°
Sinek Öldürücü