• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz

Spor Salonlarının Dezenfeksiyon

Spor Salonlarının Dezenfeksiyonunda Kesin Çözüm.

 

 

Spor alanlarını süpürmek, silmek hijyen sağlamaz. Mikrop, mantar ve virüsler üremeye devam ederler. Dokunulan her şey mikrop, mantar ve virüsle kaplıdır.

Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır.

Bunun tek yolu ise, BTM NanoClearAG nano gümüş mucizesinin uygulanmasıdır.

 

 

 

BTM NanoClearAG ile;

Duvarlar, yerler, kapılar, masalar, sandalyeler, spor aletleri, bütün eşyalar uzun süreli (3 AY) antibakteriyel özellik kazanır. Sporcular, temas ve solumun yoluyla bulaşacak grip, mantar vs. gibi bulaşıcı hastalıklardan korunur.

Ter, rutubet gibi ortam kokuları, mikroorganizmaların ölmeleri ve tekrar üreyememeleri nedeniyle yok olur veya çok azalır.

Sporcuların hijyeni;

Giyilmeden önce giysilere, formalara sıkılacak BTM NanoClearAG ile giysiler deterjanla yıkanıncaya kadar, antibakteriyel ve koku giderici özelliği kazanır.

Terlersiniz ancak kötü kokmazsınız. Böylece, vücudunuzun doğal işleyişine bir zararı olmaz.

BTM NanoClearAG yaralanmalarda da, enfeksiyon kapma riskinini azaltır. Ter, sigara ve diğer istenmeyen kokuları yok eder. Parfüm kokusunu ise engellemez. Ayakkabıların içine sıkılırsa, uzun süreli olarak ayaklardaki koku, kaşıntı ve kızarıklığın yanı sıra mantarları, mayasılları da yok ederek, ayaklarda ferahlık sağlar.

Neden Macropest®

* Avrupa Birliği Standartlarına göre üretilmiş, çok özel formüllü, patentli nano gümüş solüsyonu ihtiva eden NanoClearAG, gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakterileri yok etmesi, güçlü ve geniş spektrumlu olması, etkinliğinin hemen başlayarak artarak ve olabildiğince uzun sürmesi nedeniyle, yüksek düzeyde dezenfektan sınıfına girer.

* Nano gümüş herhangi bir maddenin yüzeyinde kaplı olduğunda, yüzey alanı birkaç milyon kat artarak, çok güçlü antibakteriyel etki sağlar. Mutasyona uğramış veya uğramamış, bilinen 650 patojeni çok kısa bir sürede öldürdüğü raporlanan nano gümüş, bu nedenle tıp çevrelerinde doğal antibiyotik olarak nitelendirilmektedir

* Sisleme ile uygulandığı tüm yüzeylerde, bakterileri öldürerek grip, kızamık, boğmaca, menenjit gibi virüslerin bulaşmasına engel olur. (Yaklaşık 3 ay)

* Civardaki ve havada asılı kalan mikroorganizmaları kendine çekip, yok eder.

* Ayak, ter, küf, rutubet gibi organik kökenli kokuları engeller.

* Kokusuzdur. Leke yapmaz. Yüzeyler korozif ve aşındırıcı etkisi yoktur.

* Amonyak, antibiyotik ve triklozan veya başka bir kimyasal içermez.

* İnsan sağlığına, zarar vermediği, alerji yaratmadığı belgelenmiştir. Yerel yönetmelikler ve 67/548/EEC uyarınca tehlikeli olarak sınıflandırılmamıştır, biosidal ruhsatnamesinde, spesifik bir antidotu ve RİSK İBARESİ yoktur.

UYGULAMA

* Genel temizlik yapılır. Duvara yapışmış demirbaşlar, spreyin ulaşabilmesi için öne çekilir. Dolapların kapakları açılır

* 300 ml NanoClearAG ile spreyleme ile mikroorganizmaların barınabileceği dezenfekte edilmemiş hiçbir yer bırakılmaz. Klima santralleri, klima kanalları, menfezler gibi hava üfleyen bütün kanallara uygulanır. 300 ml lik sprey kullanarak 30 m2 , 1000 cc ek şişe alarak 150 m2 bir alanı, 3 ay antibakteriyel ve kokusuz hale getirebilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret46617
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528
Anlık
Yarın
13° 19° 9°
Sinek Öldürücü