• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz

Kokusuz ilaçlama

kokusuz-ilaçlama

KOKUSUZ İLAÇLAMA HAKKINDA BİLGİ

Kokusuz işlemler, püskürtme ve sıvı yöntemleriyle uygulanmaktadır. Kokulu ilaçlama işlemlerinden farklı olarak mevcut ortamı terk etmenize ihtiyaç duyulmayan bir uygulamadan ibarettir. Kokusuz işlemlerde tercih edilen ilaçlar kesinlikle özel bir şekilde hazırlanan karışımlardır. Kokusuz ilaçlar arasında son derece etkili ilaçlar bulunmakla beraber sizlerin her türlü böcek ve haşere probleminize çözüm sağlamaktadır. Kokusuz ilaçlama işlemi yapılırken evinizi, iş yerinizi ya da mevcut mekanınızı terk etmenize ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak mekanın içinde yer alan gıda ürünlerinizi ortadan kaldırmanız gerekir.

İlaçlama işlemi sırasında gıda ürünlerinin mekan içinde yer aldığı fark edildiğinde ise o ürünlerin mutlaka çöpe atılması gerekmektedir. Bununla beraber kokusuz işlem öncesinde çocuklarınızın oyuncaklarını kapalı bir kutunun içine koymayı da ihmal etmemelisiniz. Unutmamalısınız ki; kokusuz ilaçların yalnızca kokusu bulunmaz, oldukça etkili bir yapıya sahip olan bu ilaçlar her türlü haşere problemine çözüm sağlamaktadır. Kokusuz ilaçlama işlemlerimizi siz müşterilerimize bu tavsiye ve uyarılarımızla birlikte sunmaya çalışmaktadır. Sizler de bu detayları göz önünde bulundurarak hareket edebilirsiniz.

Ayrıca kokusuz ilaç işlemi uygulanması muhakkak dikkat gerektiren bir işlemdir. Üstelik uzman bir ekip gerekmektedir. Bu konuda firmamız sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Ferdi bir şekilde gerçekleştirilen kokusuz ilaçlama işlemleri ve diğer her türlü ilaçlama uygulaması son derece tehlikeli olacaktır. Bu sebepten ötürü kokusuz işlem uygulayacağımız durumlarda kullandığımız ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlar olmasına büyük özen göstermekteyiz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret40061
AlışSatış
Dolar4.81964.8389
Euro5.59465.6171
Anlık
Yarın
19° 29° 15°
Sinek Öldürücü