• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz
SATIŞDA'Kİ BİYOSİDAL ÜRÜNLERİMİZ

Kokulu ilaçlama

HAŞERELERDEN MEKÂNLARINIZI KURTARMANIN YOLU

Haşereler birçok insanın özellikle ev hanımlarının korkulu belasıdır. Bu canlılardan kurtulmanın birçok yolu vardır. Kendi yöntemlerinizi denemeyin. Çünkü bu canlıların larvaları sizin göremeyeceğiniz kadar küçüktür ve yuva yaptığı yerleri tespit etmeniz kendi imkânlarınızla çok zordur. Haşerelerin yoğun bir şekilde görüldüğü yerlerde kokulu ilaçlamaişleminin yapılması çözüme daha hızlı gidilmesine olanak sağlayacaktır. Bizler bu haşerelerden sonsuza dek kurtulmanız için bu işlemi sizlere yapmaktayız. Firmamız bu sektörde öncüdür.

Kokulu ilaçlama likit bir şekilde püskürtme yöntemi ile uygulanan bir yöntemdir. Örneğin; hamam böcekleri kapsüller halinde yumurtlayan canlılardır ve hemen herkes tarafından da bilinir ki bu böcekleri tamamen yok etmek oldukça zordur. Bu canlıların her bir kapsülünde 35-40 adet yavru bulunabilmektedir. Bu sebeple haşereleri yoğun olduğu alanlarda etkili ilaçlamanın etkisi çok önemlidir.

Bizler kokulu ilaçlama sistemlerinde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Bu ilaçlama esnasında ilaçlama yapan kişilerin kesinlikle maske takması gerekmektedir. İlaçlama bittikten birkaç saat sonra mekânınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Bu kokulu ilaçların oldukça keskin bir kokusu vardır. Ve güçlü yapısından dolayı her tür haşere için rahatlıkla kullanılabilir. Kokusuz ilaçlar ile ölmesi zor olan böcek türleri bu ilaçlama yöntemi ile çok daha etkili bir şekilde yok edilebilir.  Kokulu ilaçlama yöntemi jel ve benzeri ilaçlar ile kokusuz ilaçların etki gösteremediği mekânlarda tercih edilebilir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret45498
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038
Anlık
Yarın
21° 29° 14°
Sinek Öldürücü