• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz
SATIŞDA'Kİ BİYOSİDAL ÜRÜNLERİMİZ

Karafatma ilaçlama

kara_fatma

KARAFATMA İLAÇLAMA

Halk arasında kara Fatma olarak tanımlanan böcek olarak bilinmektedir. Karafatma sahip olduğu parıltılı deri yüzeyi sebebinden dolayı insanların iğrenmelerine sebep olabilecek bir yapıya sahiptir. Yaklaşık olarak 10 yada15 mm boyunda olan bu böcek kendisi ile birlikte birçok hastalık yapabilecek mikrop ve bakteri taşımaktadır. Birçok insanın karşılaşabileceği u böcek insan hayatını yaratacağı sağlık sorunlarında dolayı olumsuz olarak etkileyebilir.  Hayatımızda bu kadar sağlık sorunu oluşturabilecek faktörler arasında bulunan bu böcek türünden korunmak için gerekli olan yardımı yapacak firmamız karafatma ilaçlama işlemini yaparak insanların bu sorundan kolaylıkla kurtulmalarını sağlayabilmektedir.  Çok hızlı bir hareket yeteneğine sahip olan bu böcek genel olarak pis alanlarda yer edinirler kendilerine.

Kara Fatmalar çok hızlı hareket edebilme yeteneklerinden dolayı gün içerisinde yaklaşık olarak 4 -5 km kadar bir yol tüketebilirler. Genel olarak yaz aylarında evden eve ya da iş yerlerinde çokça karşılaşabileceğiniz bu böcek insanların bulundukları alanda kendilerine yer edinirler. Sürekli olarak beslenme durumlarından dolayı artıklardan aldıklarım mikropları hızlı bir şekilde yayabilme özelliğine de sahiptirler. Karafatmaların hızlı hareket yetenekleri kadar hızlı bir şekildeüreyebildikleribilenen bir gerçektir. Bu sebepten dolayı bir insanın tek başına herhangi bir yardım almadan karafatma ile başa çıkması mümkün olmayan bir durum olduğu söylenebilir.  Karafatma ilaçlama ile bu işin altından çıkabilmek mümkündür.

Karafatma ilaçlama ile birlikte hayatımızda sağlığımızı bozabilecek zararlı böceklerden kurtulma imkânınısahip olabilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret45498
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038
Anlık
Yarın
21° 29° 14°
Sinek Öldürücü