• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz
SATIŞDA'Kİ BİYOSİDAL ÜRÜNLERİMİZ

Deri böceği ilaçlama

DERİ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Hayatımızda bize sorun yaratabilecek birçok haşere ve böcek bulmaktadır. Bunlardan bir tanesi de deri böceğidir. Deri böceği, derisi tüylerle kaplı olup ömrü bir yıl olarak belirlenmiştir. 6 tane ayağa sahi plan deri böceği, vücut sıcaklığı yüksek olan hayvanları sevmektedir. Deri böceği kış aylarında toprak altında ve ağaç kavukları gibi yerlerde saklanarak işlevini durdurarak zararsız hale gelmektedir. Bu şekilde kendisini bulunduğu ortamda gizlemeyi başarabilen bir böcekten kendi çabaları ile kurutulmaya çalışan inanların yaptıkları işlemler genel olarak başarısızlığı uğramaktadır. Deri böceği ilaçlama işlemi yapan firmalardan yardım alarak gerekli olan tüm ayrıntıları tecrübe edinmiş ekip bu sorunun üstesinden gelebilmektedir.

Deri böceği ilaçlama işlemini firmamız yapacağı profesyonel yardım ile insanların rahata kavuşması sağlayabilmektedir. Üremesinin engellemesi için önceden ilaçlama şirketimize başvurarak 1 ya da 2 hafta süre içerisinde yumurtaların larvalara dönüşmesi imkân verilmeden bu böcekten kurtulmak gerekmektedir. Çoğunluk olarak bulunduğu alanlardan söz edecek olursak, en çok hayvansal yağ ve gıdadan beslendiklerinden dolayı hayvansal besinlerin bulunduğu depo ya da satışının yapıldığı mağazalarda bu böceğe rastlamak mümkündür.

Sene içerisinde 6-10 defa üreyen deri böceği deri, yün ve ağaç olan yerlerde bulunmaktadır. Firmamızdan alacağınız profesyonel yardım ile birlikte yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir hale getirerek hayat kalitenizin standartlarını daha yükseğe çekebilirsiniz. Tek çözümü deri ilaçlama yapabilecek firmamızdan yardım alarak bu böcek türünün en kısa süre içinde gerekli önlemler alınarak imha edilmesi sağlanabilir bir durum olarak görülmektedir

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret45498
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038
Anlık
Yarın
21° 29° 14°
Sinek Öldürücü