• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz

Kulağakaçan ilaçlama

kulaga kacan ilaçlama

KULAĞAKAÇAN İLAÇLAMA

Yaşam alanlarımızda bulunan ve bize rahatsızlık veren böceklerden bir tanesi de kulağakaçandır. Kulağakaçan başı küçük gövdesi büyük bir yapıya sahip olduğundan dolayı belirleyici özelileri ile kolayca tanınabilmektedir. 6 ayaklı bir yapıya sahip ve bir büyük birde küçük anten bulunmaktadır baş kısmında. Kuyruğundaki kıskaç şekli onu diğer haşere türlerinden kolayca ayırt edebilmek için önemlidir. Ortalama 5 cm boylarında bulunmaktadırlar. Genel olarak otçul şekilde beslenmektedirler. Çiftçilerin mallarının bu haşereler yüzünden zayi edilmesi hiç de istenilen bir durum değildir. Bu sebepten dolayı kulağakaçanböceğinin bulunduğuortamlarda hızlı bir şekilde kökten bir şekilde kaldırılması gerekmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında bulunan kulağakaçan ilaçlamaişlemi ile birlikte bu haşere türünden kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Böcek ölüler ve diğer ölü varlıkların leşlerini yiyerek beslendiğinden dolayı insan sağlığına büyük bir tehdit unsuru olarak düşünülebilir. İnsanların savunmasız anlarından birisi olan uyku anında insanların ağız ve burun gibi boşluklarından içeri girerek birçok zarar verebilmektedir. Firmamızın sağlık bakanlığından onaylı ilaçları ile birlikte kulağakaçan ilaçlama işlemi kolay bir şekilde yapılarak bu durumun üstesinden gelinebilmektedir.

Kulağakaçan ilaçlama işlemi için sıvı halde bulunan püskürtmeli ilaçlar kullanılmaktadır. Jel ve buna benzer şekilde var olan diğer ilaçların kullanılması durumunda ilaç pek bir fayda etmez. Kesin bir çözüm için firmamızın verdiği hizmet sayesinden bu haşereden kolay bir şekilde kurutularak içiniz rahat edebilir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret40061
AlışSatış
Dolar4.81964.8389
Euro5.59465.6171
Anlık
Yarın
19° 29° 15°
Sinek Öldürücü