• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz
SATIŞDA'Kİ BİYOSİDAL ÜRÜNLERİMİZ

Kakalak ilaçlama

kakalak

KAKALAK İLAÇLAMA

Hayatımızı kötü anlamda etkileyen haşerelerden biri de kakala olarak bilinmektedir. Hamam böceği familyasına ait olduğu bilinen bu haşere zararlı bir yapıya sahihtir. Kapalı alanlarda, fırınlarda, restoranlarda çokça rastlanılabilen bu haşere, ev ve iş yerlerinde de sıkça gözlenebilir. Ek başına kakalak böceği ile mücadele etmek altından kalkılamayacak kadar zor bir iştir. İlaç firmamız kakalak ilaçlama işlemi için kullandıklarıekipmanları ile birlikte bu işin kolayca hal edilebilmesini sağlamaktadır.

Kakalak böceğinin yok edilebilmesi için pratikte kullanılan bir jel bulunmaktadır. Bu jelin kullanılma mantığına bakıldığı zaman kakalağı hemen öldürmeyen bir jeldir. Sürüldükten sora kendi yuvasında gidebilecek kadar bir süreliğine yaşamasına izin vermektedir. Kakalak yuvasına gittiği zaman yaşamını yitirir ve diğer böcekler tarafından besin gibi tüketilerek imha edilmeye başlar. Onu tüketen diğer böcek ve kakalklarda aynı şekilde imha edilerek kakalak sorunu ortadan kaldırılır. Her ne kadar yapılması kolay gibi gözükse de her türlü böcek sorunun ortadan kalması için alınacak bir profesyonel yardım ile birlikte işin üstesinden kolay bir şekilde gelebilmek mümkün bir durumdur. , kakalak ilaçlama işlemini yapacak firmamız kakalağın bulunduğu alanları iyi bir şekilde bilerek en kısa süre içerisinde yok olmalarını sağlayabilmektedir.

Kakalak ilaçlama işlemi için firmamızdan alacağınız kaliteli yardım sayesinde hayatınızda bu denli sorun oluşturan bir haşereden kurtulma imkânı bulabilirsiniz. Haşerelerden uzak durarak daha sağlıklı ve konforlu bir hayatın yaşanmasını sağlayabilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret45497
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038
Anlık
Yarın
21° 29° 14°
Sinek Öldürücü