• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz
SATIŞDA'Kİ BİYOSİDAL ÜRÜNLERİMİZ

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

 Uzun yıllar önce farelerden insanlara bulaşarak birçok insanın ölümüne sebebiyet veren veba hastalığını, farelere de pireler bulaştırmıştır. Haşere türlerinin en tehlikelisi olan pire, parazit grubu içerisinde yer almaktadır. Bu yüzden, beslenmesini canlıların kanı ile sağlamaktadır. Yalnızca insanlar üzerinde değil bütün canlılar üzerinde bulunması, onları daha da tehlikeli bir hale getirmektedir. Dolayısıyla, diğer canlılarda bulunan hastalıkları da insanlara bulaştırabilirler.
     Evcil hayvanlar üzerinde sıkça rastlanan parazitler, üzerinde bulundukları canlıların ismini alırlar. Birçok türü bulunmaktadır. Çeşitlerine göre, boyutları da farklılık gösterebilir. Ancak hepsi, insanlar için tehlike teşkil etmektedir.

     Kan yolu ile insanlara verem, dizanteri, tifüs, hepatit virüsü, lyme hastalığı, q ateşi, veba gibi envai çeşit hastalık bulaştıran parazitlerden, böcek ilaçlama hizmeti alarak kurtulabilirsiniz. Şirketimiz tarafından verilen hizmetlerin tümü, profesyonel kadromuz tarafından uygulanmaktadır. Uzmanlarımız kaliteli hizmetli, en iyi ekipmanlarla sağlamaktdır.

     Pire ilaçlama hizmeti ULV cihazları yardımı ile püskürtme yöntemi ile parazitler, larvaları ve yumurtaları üzerinde tam kontrol sağlanmaktadır. Gözle görülemeyecek kadar küçük olan parazitler üzerinde, her ilaç ve her yöntem başarı sağlayamaz. Püskürtülerek uygulanan sıvı ilaçlar, parazitlere etki etmektedir.
     İlaçlama işlemlerinde en önemli unsur, yumurtaların etkisiz hale getirilmesidir. Aksi takdirde, larvalar kısa bir süre sonra erişkin olacaktır. Erişkin olan larvalar, kısa zamanda alanı yeniden istila edeceklerdir. Bu sebeple kaliteli hizmeti, profesyonellerden almanızın önemi büyüktür.

     Tüm haşere türlerinde olduğu gibi pire ile mücadele ederken de Sağlık Bakanlığı onaylı en kaliteli ilaçları kullanıyoruz. Hizmetlerimiz, alanında uzmanlaşmış, yetkili kişiler tarafından, en iyi ekipmanlarla verilmektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret45498
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038
Anlık
Yarın
21° 29° 14°
Sinek Öldürücü