• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz

Fare kontrol

 macropest fare ilaçlama
Fare
 
insan sağlığını oldukça tehlikeye atan canlıların başında yer almaktadır. Yaymış olduğu mikroplar nedeni ile geçmiş dönemlerde oluşturmuş oldukları salgınlar ile çok sayıda insanın ölmesine neden olmuştur. AYDIN  FARE İLAÇLAMA hizmetinde kullanılan ilaçlar fare ilaçlama işlemi için özel olarak hazırlanmaktadır. Sıvı ilaçlama desteğinin yanı sıra  fare ilaçlama özel olarak hazırlanmış olan fare zehirli ilaçları ile haşerelere çözüm sağlamaktadır. Hem alandaki farenin ölmesi hem de tekrar başka farelerin girişini engellemek için fare ilaçlama bünyesinde çalışan Ziraat mühendisleri çok büyük emek harcamaktadır.


Sağlık Bakanlığı onaylı olarak çalışan AYDIN Macropest İLAÇLAMA FİRMASI çok sayıda ilde bulunan ilçelerde de özel ilaçlama ekipleri kurmuştur. İlaçlarımız gerekli kontrollerden ve testlerden geçirilerek hazırlanmaktadır.  Yanlış kullanılan ilaçlar farelerin yaymış olduğu mikroplar kadar tehlike arz etmektedir. Bu nedenle bilinçli olunmasıİzmir ilaçlama firmaları arasında doğru ve kaliteli bir firma ile çalışılması gerekmektedir. Macropest AYDIN ilaçlama ŞİRKETİ olarak tüm ilaçlarımız garantili ve insan sağlığına direk nüfus edilmediği takdirde zararı yoktur. Macropest fare ilaçlama ekipleri tarafından alanınıza yapılan uygulamada kullanılan ilaçlar hiçbir şekilde leke, koku ve iz bırakmaz. 
Yılın 365 günü sürekli olarak hizmet veren Macropest fare ilaçlama çalışanlarımız kurmuş olduğumuz çağrı merkezimize gelen şikâyetleri uzmanlık ile karşılayarak gelen şikâyetin ne olduğunu algılayarak yapılabilecek ilaçlama uygulaması hakkında bilgi verir. Açık ya da kapalı tüm alanlarda hizmet veren macropest fare ilaçlama şirketi; ev, bahçe, tarla, ağaç, apartman ilaçlama, bina, villa ilaçlama, iş yeri, fabrika, daire ilaçlama, otel, okul, ofis ilaçlama Şirketi ve hastane ilaçlama gibi tüm alanlarda profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret46640
AlışSatış
Dolar5.64415.6667
Euro6.49936.5254
Anlık
Yarın
13° 19° 9°
Sinek Öldürücü