• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz
SATIŞDA'Kİ BİYOSİDAL ÜRÜNLERİMİZ

Arı İlaçlama

esek_arisis

ARI İLAÇLAMA

Arılar bir yandan sağlığımız için en yararlı besin olan balı üretirken, bir yandan da sağlığımız için büyük bir tehlike oluşturabilirler. En zararlı arı türlerinden olan eşek arısı, zehirli iğnesi ile bizim çeşitli hastalıklar geçirmemize sebep olabilir. Bu sebeple kendimizi ve sevdiklerimizi her türlü arı cinsinden korumak için gerekli önlemleri almalı, firmamızın arı ilaçlama bölümü ile irtibata geçmelisiniz.

Genelde koloni halinde olan arılar için kendi başımıza amatör bir şekilde kurtulmamız mümkün değildir. Mutlaka profesyonel yardım gerektiren ciddi bir yönteme başvurmalıyız. Bunların başında arı ilaçlama yöntemi en etkili ve hızlı bir çözüm yoludur. Firmamız sizlerin can güvenliğinizi tehdit eden ve sosyal yaşamda bir tehlike oluşturan arılar için uzman kadrosu ve teknik donanımı ile çalışan güvenli bir kuruluştur. Evinize veya arıların kendilerine yaşam alanı olarak belirledikleri mülkünüze hiçbir zarar vermeden kolaylıkla kurtulabilir, keyifli ve sağlıklı bir ortamda yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Arı ilaçlama oldukça ciddi bir iştir. Bu bilinçle çalışan firmamız ağırlıkta olarak çatı ve tavan aralarının en dip noktalarına yerleşen arıları doğru yöntem ile ilaçlama yaparak kısa sürece sizi bu kötü durumdan kurtarır. İşinde profesyonel olan ekip arkadaşlarımız ve güvenilir hizmetimiz ile sizlere kesin çözüm garantisi veriyoruz. Aile bütçenizi sarsmayan ödeme kolaylıkları ile de bizi tercih sebebi olduğumuzu bildirir, arıların yoğunlukta olduğu bu yaz dönemi için firmamızı arayarak gerekli önlemleri almanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret45496
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038
Anlık
Yarın
21° 29° 14°
Sinek Öldürücü