• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/macropest.com.tr.aydin1pestkontrol/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/macropestcevre
Hizmet Bölgelerimiz

KONUT İLAÇLAMA

KONUT ÇÖZÜMLERİ
 macropest konut ilaçlama


Hedefimiz:

Haşere Kontrol hizmetleri konusunda, sektörümüzün en büyük sıkıntısını maalesef konut ilaçlamaları oluşturmaktadır. İnsan sağlığı hiçe sayılarak bilinçsizce yapılan ve sadece ticari amaç güderek çalışan birçok ruhsatsız firmanın bulunması ve bu tarz firmaların bastırdıkları el broşürleri ile apartman girişlerine ve çöpkonteynırlarının üzerine yapıştırdıkları ilanlarla insanlarımıza ulaşmaları sebebiyle vatandaşlarımız, kendilerinin ve sevdiklerinin hayatlarını tehlikeye atmaktadırlar. Bu konuda yapılması gereken; ilaçlama hizmetini alacağınız firmanın yeterlilik ve kalite belgelerini ve hizmeti verecek olan kişilerin konu hakkında eğitim aldıklarını sorgulamanızdır.


Biz, MACROPEST olarak haşere kontrol yönetimini WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı) ve Sağlık bakanlığının izni olan insan sağlığını tehdit etmeyen, kokusuz, lekesiz, iz bırakmayan kimyasallar ile eğitimli servis teknisyenlerimizin uygulamaları ile yapmaktayız. Konutlar da yapılan uygulamalarda en önemli hususkullanılacak kimyasalın insan sağlığına zarar vermeyen ancak haşerelere karşı etkili olan grubun seçimidir.Evlerimizin çoğunlukla mutfak, banyo, tuvalet vb ıslak zeminlerin olduğu kısımlar ile kazan dairesi, tavan aralığı ve balkon benzeri bölgelerinde barınırlar. Servis Teknisyeni uygulama öncesinde detaylı bir inceleme yaparak haşerelerin yuvalarını tespite yönelik gözlem yapar. Bu tespit sonrasında uygulanacak yöntemi belirleyerek faaliyete geçer. Konutlarda yapılan uygulamalarda en çok tercih edilen JEL YÖNTEMİ’dir.Haşerelerin yuvaları ve çevresine 1-3 gr büyüklüğünde kürecikler şeklinde fixe edilen jel içinde çekici maddeler bulunmakta ve haşereler bu sayede jeli tüketmeleri sonucunda ölüm meydana gelmektedir. Jel uygulamasının yanında haşere barınağı ihtimali olan bölgelere kokusuz ve leke bırakmayan 20-30 gün etkili likit ilaç ile önlem amacıyla uygulama yapılır.

Konut içinde kemirgen aktivitesine karşı Glueboard veya Mekanik Kapan yöntemleri kullanılır. Bahçesi olan veya açık arazide bulunan konutların çevresine istasyonlar kurularak rodentisitler mücadele edilir. Bu yöntemde kullanılan istasyonlar özel kilitli sisteme sahip olup küçük çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı bir biçimde tasarlanmıştır. Servis Teknisyeni uygulamalar sonrasında yapılan çalışmaları beyan eden ve kayıt altına alınmasını sağlayan Kontrol ve Uygulama Raporu ile Teknik Servis Raporu hazırlar. Bu raporlama sistemi sayesinde yapılan uygulamaların seyri takip edilerekproblemleriniz daha sistemli bir çözüme kavuşur.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret46617
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528
Anlık
Yarın
13° 19° 9°
Sinek Öldürücü