• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
Hizmet Bölgelerimiz
Çiyan İlaçlama

Çiyan İlaçlama

    Çiyanlar zehirli olma özelliği ile kırkayaktan daha tehlikeli bir haşere türüdür. Bu sebeple yaşam alanlarında görülen çiyanlar ihmal edilmemeli, mutlaka çiyan ilaçlama yaptırılmalıdır.

    Çiyanlar uzun vücutlu olan ve oldukça hızlı hareket eden canlılardır. Genellikle geceleri aktif olurlar. Hızlı hareket etmeleri sayesinde insanlar tarafından pek fark edilemezler.

    Hemen hemen her çeşit böcek türleri ile beslenebilirler. Çıyanlar üremelerinde tek seferde onlarca yumurta bırakabilen canlılardır. Çiyan ısırması sonucu deride; kızarıklık, kaşıntı, yanma, şişme, kabarma görülebilir. Ayrıca bulantı, kusma, baş dönmesi, iştahsızlık görülebilir.


    Çiyanlarla mücadelede muhakkak çıyan ilaçlama firmalarından yardım alınmalıdır. İlaçlama firmalarının kullanacağı etkili ilaçlar bu canlılardan kısa sürede kurtulmanıza yardım edecektir.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarımız ve ilaçlama tekniklerimiz ile profesyonel ilaçlama ekibimiz sizlere haftanın her günü sunduğu çiyan ilaçlama hizmeti ile destek olacaktır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      162 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret36223
AlışSatış
Dolar4.03044.0466
Euro4.96364.9834
Anlık
Yarın
11° 19° 2°
Sinek Öldürücü